De gratis Advertentie site van Apeldoorn en omgeving
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
Plaats advertentie
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
De gratis Advertentie site van Apeldoorn en omgeving
  • Welkom, Gast language()->render(); ?>
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Vacatures
  3. Vacatures
  4. Onderwijs, Wetenschap en Onderzoek
ID: 4345

Invaldocent mobiliteitspool

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

The School Factory
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving

Instelling voor onderwijs en Jeugdzorg


Functiebeschrijving

Invaldocent mobiliteitspool

Een motiverende uitdagende vaste plek als invaldocent binnen het VSO

Een motiverende uitdagende vaste plek als invaldocent binnen het VSO
een springplank naar een vaste baan

Vind je afwisseling in je werk belangrijk, heb je daarnaast een passie voor Speciaal (Voortgezet) Onderwijs en kan je 2 of meer vakken geven?, dan is deze vacature jou misschien op het lijf geschreven!
Voor de vaste interne mobiliteitspool, zal een vaste invalpool worden ingericht.

Deze vaste invalpool ondersteunt alle onderwijslocaties aan vervanging bij uitval van hun vaste docenten.
Dit is tevens een springplank naar een vaste baan.
Voor de vaste invalpool zijn we doorlopend op zoek naar docenten die graag binnen een dynamische omgeving werken en voldoen aan onderstaand profiel.

Als invaldocent werk je vanuit de centrale invalpool en word je ingezet op verschillende onderwijslocaties binnen je eigen locatie. Je draait je hand er niet voor om, om steeds wisselend andere lessen te geven. Je bent of generalist in het lesgeven van de AVO vakken (algemeen vormende vakken) of een vakdocent die 2 of meer vakken kan geven.

Naast het docentschap, heb je een proactieve houding en weet je goed aan te sluiten op de behoefte van het individu, waarbij je vooral aandacht besteed aan de sociale vaardigheden en het omgaan met (vaak externaliserende) gedragsproblemen.
Je proactieve houding weet je te vertalen door actief deel te nemen aan vergaderingen op de locaties, input te geven bij leerling besprekingen, oudergesprekken en handelingsplannen en je zorgt altijd voor een warme overdracht.
Daarnaast heb je een zesde zintuig' als het gaat om het creëren van een vertrouwensband in een zeer kort tijdsbestek tussen jou en de leerlingen, maar ook tussen jou en de vaste collega's.

Verder dien je te beschikken over:


  • Een afgeronde PABO-opleiding of een eerste of tweede graads docentenopleiding voor een vak dat gegeven wordt,

  • Minimaal twee jaar ervaring binnen het Voortgezet (Speciaal) Onderwijs en bij voorkeur ervaring en affiniteit met de doelgroep uit j regio;

  • Communicatief en sociaal vaardig in het contact met onder andere deze leerlingendoelgroep, ouders, collega's en externe specialisten;

  • Sterk in het sturen van groepsdynamica en klassenmanagement en in staat handelingsplannen te vertalen in concreet handelen;

  • Daadkrachtige en toegankelijke persoonlijkheid, oplossingsgerichte en zelfstandige werkhouding;

  • Humor en relativeringsvermogen, kennis van en ervaring met gedragspatronen van leerlingen met internaliserende en externaliserende problematiek;

  • Zeer flexibele instelling waarbij je ook flexibel bent in inzet in uren tijdens dal- en piek periodes;





Functie-eisen

Wat bieden wij jou:
Een baan die wel uit 5 banen lijkt te bestaan;
Meer dynamiek in je functie en werkomgeving;
De kans je CV aan te vullen met ervaringen en uitdagingen die passen bij de verschillende locaties;
Minimaal 100 nieuwe collega's;
Een vervangingscontract

Zie jij de wisseling in deze baan als een uitdaging en help je graag je nieuwe' collega's uit de brand? Reageer dan direct door je sollicitatie in te sturen naar Monique Huizinga [email protected]


Arbeidsvoorwaarden

Inschaling conform CAO Primair Onderwijs; ( schaal LB, minimaal € 2.402, en maximaal € 3.820,
bruto per maand bij een fulltime aanstelling);
Een springplank naar een vaste baan;

De gewenste startdatum voor de vacature is zo spoedig mogelijk.
CAO Primair Onderwijs strikt voor onder andere de vaststelling van het salaris en de eisen aan de bevoegdheid

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy